Ettevõttest 2017-01-17T11:59:22+00:00

Täname, et tunnete huvi meie ettevõtte vastu!

Kõigepealt tahaksin rääkida teile meie Ettevõtte logost. Mida see tähendab ja miks on ettevõttel selline nimi. Mida kirjeldab loosung jne.? Ühtlasi aitab see luua teile ehk paremat ettekujutust meie tegemistest ja põhimõtetest, mille eest seisame.

Nimi Rukman on tulnud ühe suure aiandushuvilise perekonnanimest, kes on juhtumisi ka selle ettevõtte asutaja. Nimi on seotud ka taustal ilutsevate rukkililledega. Nii nagu rukkilill on Eesti rahvuslill, püüame meie oma tegemistes olla selle väärilised.

Loosung “Kiireim Tee Loodusesse” näitab ehk meie tegevusvaldkonda. See tähendab eelkõige mõnusat teed, mis viib teid koduaeda, sest kust me inimesed tänapäeval ikka siis kõige kiiremini loodusega kontakti saame kui mitte oma koduaiast.

Meie aitame teil muuta selle teekonna sinna koduaeda võimalikult meeldejäävaks.

Rukman OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 2012 aasta kevadel. Olgugi, et tegemist on suhteliselt uue ettevõttega (st. ei ole veel nii vana kui Coca-Cola), on meeskonna tähtsamad liikmed õppinud Räpina aianduskoolis (Eesti tunnustatuim), kogenud ja andekad spetsialistid. Kogemusi oleme kogunud ikka paljudest erinevatest kodumaa paikadest.

Ettevõtte põhitegevusteks lisaks Haljastusele on kiviteede, auto parklate, terasside ja puhkealade ehitus. Meie teenustega saate tutvuda täpsemalt siin.

Meie põhieesmärk on olla aus ja usaldusväärne partner oma klientidele. Vastutame oma tööde kvaliteedi eest, selle kinnituseks anname ka kõikidele ehitustöödele 2 aastase garantii.

Meie missioon on anda alati endast natuke rohkem, st. aitame luua kliendi elustiilile vastava koduaia. Anname omapoolseid soovitusi, tutvustame erinevaid materjale, sobitame erinevaid kujunduselemente jne. Töid tehes lähtume kliendi vajadustest, kujunduslikest põhiprintsiipidest ja ka ökonoomsusest.

Meie kliendid on kõik olnud seni väga toredad Eesti ettevõtted, korterühistud ning eramajade omanikud.

NB! Täname siiralt Kliente, kellele meil on olnud au pakkuda kvaliteetset teenust ning loodame, et nad saavad elult ainult parimat.

Meeldivat koostööd soovib Rukman OÜ kõikidele vanadele ja uutele klientidele!

Rukmani logo

Rukman_logo

Tutvuge meie ideede pangaga