Täname, et tunnete huvi meie ettevõtte vastu!

Rukman OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 2012 aasta kevadel.

Ettevõtte põhitegevusteks on maastikuehitusega seotud tööd nagu nt. terrasside, kiviteede, piirdeaedade, hekkide, istutusalade ja muru rajamise tööd. Meie teenustega saate tutvuda täpsemalt siin.

Mida tähendab meie logo ja milliste väärtuste eest see kaubamärk seisab?

Nimi Rukman on tulnud ettevõtte omaniku perekonnanimest. Minu nimi on Janno Rukki. Olen lõpetanud Räpina Aianduskooli maastikuehitaja erialal. Omandanud Maastikuehitaja taseme 4. Tase 5 on hetkel omandamisel. Olen tegelenud rohkem kui 10 aastat antud valdkonnas igapäevaselt.

Lisaks olen õppinud ka Luua metsanduskoolis Puukooli majandust. Harin ennast pidevalt erialaselt, et püsida tagada professionaalne töötulemus.

Loosung “Kiireim Tee Loodusesse” näitab ehk meie tegevusvaldkonda. See tähendab eelkõige mõnusat teed, mis viib teid koduaeda, sest kust me inimesed tänapäeval ikka siis kõige kiiremini loodusega kontakti saame kui mitte oma koduaiast.

Meie aitame teil muuta selle teekonna sinna koduaeda võimalikult meeldejäävaks.

Meie põhieesmärk on olla aus ja usaldusväärne partner oma klientidele. Vastutame oma tööde kvaliteedi eest, selle kinnituseks anname ka kõikidele ehitustöödele 2 aastase garantii.

Meie missioon on anda alati endast natuke rohkem, st. aitame luua kliendi elustiilile vastava koduaia. Anname omapoolseid soovitusi, tutvustame erinevaid materjale, sobitame erinevaid kujunduselemente jne. Töid tehes lähtume kliendi vajadustest, kujunduslikest põhiprintsiipidest ja ka ökonoomsusest.

Pean väga oluliseks seda, et tuleb suhtuda oma klientidesse (ja üldse teistesse elusolenditesse) nii nagu sa soovid, et suhtutaks sinusse!

Meie kliendid on kõik olnud seni väga toredad Eesti ettevõtted, korterühistud ning eramajade omanikud.

NB! Täname siiralt Kliente, kellele meil on olnud au pakkuda kvaliteetset teenust ning loodame, et nad saavad elult ainult parimat.

Meeldivat koostööd soovib Rukman OÜ kõikidele vanadele ja uutele klientidele!

 

Janno Rukki, Rukman OÜ asutaja.

Miks valida meid?

“Õige aednik teeb istutusala planeerides taimestiku valiku viimasena.”

“Kujunduseks nimetatakse seda, kuidas erinevad elemendid omavahel sobituvad.”

Rukmani pühendunud aednikud annavad hüva nõu, aitavad rajada praktilist ja kaunist koduaeda rikastades seeläbi teie elu.

Vajad nõu?

Rajades aeda istutusala, muruplats või istutada mõni puu tuleb kindlasti läbimõelda palju erinevaid kujunduslikke ja praktilisi küsimusi.

Oleme kindlad, et sellel teekonnal saame olla teie jaoks kasulikud.

Võta meiega ühendust!

Meie oleme alati valmis teile vastama.